از سينما تا فقر و اعتياد/ گفتگو با بازيگری كه شانس يارش نبود
در دهمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث»، سعید شیخ زاده میزان بازیگر فیلم «بچه های آسمان» (مجید مجیدی) است.

دوست‌داران فيلم محبوب "بچه‌هاي آسمان" حتماً بازيگر نقش پسر بچه مهربان قصه را كه بزرگ‌ترين آرزويش تهيه كفش براي خواهرش بود و در اين مسير از هيچ تلاشي دريغ نكرد را به ياد دارند. پسركی لاغراندام با صورتي معصوم مهربان، كودكي كه به يكباره مشهور شد و حتي در صورتي كه بخت يارش مي‌شد مي‌توانست به يك بازيگر حرفه‌اي در سينماي ايران تبديل شود. اما درست در همان روزهايي كه عكس میرفرخ هاشمیان روي سردر سينماها بود پدرش با ورشكستگي مالي مواجه شد و ورق زندگي اين كودك هم برگشت.

 

در دهمين قسمت از فصل دوم برنامه "مكث" كه  جمعه‌شنبه شب ساعت ٢٢:٣٠ بعد از اخبار  از شبكه دو سيما پخش خواهد شد، سعيد شيخ زاده ميزبان هاشمیان است و با او درباره ورود به دنياي سينما در كودكي، شهرت زودهنگام، دوري از سينما، اعتياد و نجات از آن و... گپ‌وگفتي صميمانه خواهند داشت.

 

سري جديد برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتي كه در ماه مبارك رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود،قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر اميرمحمد زند، گلاره عباسي، رضافياضي، احترام برومند، سپند اميرسليماني، امين زندگاني، سعيد شيخ‌زاده، پرويز پورفلاحي، فريبا متخصص، فرناز رهنما، الهام پاوه‌نژاد، داريوش كاردان، رسول نجفيان، گیتی خامنه، مریم سعادت ، رضا رفیع و... صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.

نظرات

نظر خود را بگذارید